Online Gebe Okulu
14 Şubat 2022

Saygıdeğer Gebelerimiz,

CoVID-19 pandemisi mücadele ettiğimiz bugünlerde siz gebelerimizi de unutmadık. Hastanemizde hizmet vermekte olan Gebe Okulumuz tekli olarak eğitimlerine devam etmektedir. Sizlerin ve bebeklerin sağlığı için kalabalık derslerimize ve Gebe Yoga Kursumuza bu dönemde de devam edemeyeceğiz. Ama sizlere güzel bir haberimiz var. Bakanlığımızın hazırladığı online Gebe Okuluna aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Bakanlığımız Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğünün hazırladığı videolar için buraya tıklayabilirsiniz.

KHGM Online Gebe Okuluna youtube üzerinden de ulaşabilirsiniz. İlk ders için buraya tıklayabilirsiniz.

Bakanlığımız Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğünün hazırladığı Anne Bebek TV videoları için buraya tıklayabilirsiniz.


Anne Bebek TV Nedir?

 
 
Sağlık alanında yayın yapan Anne ve Bebek TV, özgün yayıncılık anlayışıyla güvenilir ve doğru sağlık bilgilerini aktarmayı amaçlayan Türkiyenin sağlık alanındaki öncü webtv portalıdır. Sağlıklı annelik sürecinde sizleri uzman hekimlerle bir araya getirmeyi amaçlayan Anne ve Bebek TV, seçkin doktorlarımızla da hasta çekincelerini ortadan kaldırmayı hedefler. Tıptaki son gelişmelerin ve yeniliklerin yakından takip edileceği Anne ve Bebek TV'de öncü düşüncemiz, kaliteli, hızlı ve doğru yayın olacaktır.